fbpx
Eğitimli bir profesyonel olarak, toplam düğün bütçenizin % 8-15’i arasında çiçek dekoruna ayırmanız gerektiğini size güvenle söyleyebilirim. Bu oranın ufak bir kısmını da doğal olarak Gelin Çiçeği’ne ayırmanız gerekmektedir. Malum çiçeksiz bir gelinin düğün alanına girmesini istemeyiz 🙂 Neden? Düğün çiçekleri gerçekten etkinliğinize şıklık ve zenginlik katar. Düğünlerin hepsi çiftler arasındaki romantizmle ilgilidir ve romantizm çiçeklerden daha çok ne ile ifade edilir? Çiçekler genellikle sizin dekorunuzda ki en önemli faktördür ve düğünü çok lüks hissettirir. Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, mükemmel düğününüzü o kadar kolay planlayabilirsiniz. Müşterilerimize romantik ve çarpıcı çiçeklerle düğün vizyonunu yakalamalarında yardımcı oluyoruz.
Gelin Çiçeği Neden Pahalıdır?
Çünkü biz yerel ve uluslararası kaynaklardan elde edilen kaliteli çiçekleri kullanıyoruz. Gelin Çiçeği malzemelerimiz Avrupa, Japonya, Çin, Afrika, Güney Amerika ve Birleşik Devletlerin her yerinden gelebilir. Ayrıca hemen hemen her bütçeye uygun modellerin olduğunu unutmayın. İndirim haftası veya özel gün indirimlerimizi takip etmenizi tavsiye ederiz.

Gelin Çiçeği’ne Ne Kadar Bütçe Ayırmalıyım?
Naturel Gelin Çiçeği olarak fiyatlandırmanın bir listesini veriyoruz. Her şirket müşterinin istediği ve kullandığı çiçek türüne bağlı olarak farklı tekliflerde bulunacaktır. Çiftlerimiz bütçe bilincine sahip olmak isterler, fakat aynı zamanda düğünleri için şakayık, bahçe gülleri, dahlias vb. gibi lüks ve üst düzey çiçekler isterler. Süreci kesintisiz ve stressiz, hızlı ve açık tutmaya çalışırız, onların düğün gününün en özel anları olduğunu bilerek bu özel günlerinin eşsiz şekilde geçmesine yardımcı oluyoruz.

• Gelin Çiçeği 99- 499 ₺ (ortalama 300 ₺)
• Nedime Çiçekleri her biri 99-299 ₺ (ortalama 200 ₺)
• Atmalık Buket 69 ₺ (Gelin Çiçeği alan gelinlerimize özel fiyattır. Alım için irtibata geçiniz)
• Naturel Gelin Tacı 39 – 199 ₺ (ortalama 99 ₺)
• Damat Yaka Çiçeği 15 – 25 TL
• Nedime Bilekliği 15 – 20 ₺ her biri
• Kokteyl Masa Çiçeği 99 – 299 ₺ (ortalama 199 ₺) her bir masa için.

İşlem Basit
Bize tarihinizi, fikirlerinizi ve mutlaka görülmesi gerekenler listenizi gönderin; gerisini biz hallederiz! Her harika fikir veya görüş alışverişinin anında e-posta, kısa mesaj veya hızlı bir telefon görüşmesi yoluyla iletilebildiği teknoloji çağında yaşadığımız için şanslıyız. İlk değişimden sonra günün için bir vizyon tahtası oluşturabiliriz. Müşterilerimizin birçoğu, ilham almak için Pinterest veya Instagram’ı kaynak olarak kullanmayı seviyor. Son dakika değişikliklerini veya eklemeleri yaparken, planlama süreci boyunca irtibatta olacağız.

Neden Naturel Gelin Çiçeği ?
Sektöründe Türkiye genelinde büyük bir paya ulaşan tecrübeli bir firmadır. Firmamız ülke genelinde 500’den fazla Gelinlik Mağazasıyla çalışmakta ve kurulduğu günden bu yana hemen hemen aynı ekiple çalışmalarını sürdürmektedir. Uzun yıllara dayanan bu tecrübe; siz değerli Gelinlik Firmalarının / Gelinlerimizin “Neyi nasıl istediği, hangi mevsimde hangi modellerin kullanıldığı, hangi renklerin birbirine uyumlu olduğu” gibi çok çok önemli unsurları göz önüne alarak doğru yönlendirmelerde bulunmasında büyük bir etkendir. Çiftlerimizin hayatlarının en büyük günlerinden birini kutlamasına yardımcı olmak, bir sanat atölyesi olarak bizim için inanılmaz bir deneyim. Hadi başlayalım…

Whatsapp'tan Yazın
Minimum 4 characters