fbpx
SEPETİM 0 items - 0,00 TL 0
sepet 0 items - 0,00 TL 0

Hakkımızda

En Özel Anınızın En Güzel Detayı

Hoşgeldiniz

Naturel Gelin Çiçeği 1999 yılında Ege’nin incisi İzmir’de kurulan, sektöründe Türkiye genelinde büyük bir paya ulaşan tecrübeli bir firmadır. Firmamız ülke genelinde 500’den fazla Gelinlik Mağazasıyla çalışmakta ve kurulduğu günden bu yana hemen hemen aynı ekiple çalışmalarını sürdürmektedir.

Uzun yıllara dayanan bu tecrübe;  siz değerli Gelinlik Firmalarının / Gelinlerimizin “Neyi nasıl istediği, hangi mevsimde hangi modellerin kullanıldığı, hangi renklerin birbirine uyumlu olduğu” gibi çok çok önemli unsurları göz önüne alarak doğru yönlendirmelerde bulunmasında büyük bir etkendir.

Sektördeki ufak kişisel üreticilerin (Ev tipi üretim) yaygınlaşmasıyla, mağdur gelinler de aynı oranda yaygınlaşmıştır maalesef. Bu durum hem bizi hem de gelinlerimizi en mutlu günlerinde üzmektedir. Bu durumun farkında olduğumuz için Naturel Gelin Çiçeği Ailesi olarak tamamen Profesyonel ve Tecrübeli ekibimizle En Özel Anınızın En Güzel Detayı olarak yanınızdayız.

Yirmi yıllık tecrübemizle ülke dışında ki pazarlarda da pay sahibi olma hedefimize adım adım yaklaşırken; Siz Değerli Gelinlerimizin de bildiği gibi Önceliğimiz Sizlerin Memnuniyetidir.

Bütün Bunların Işığında Güvenli ve Gönül Rahatlığıyla;

KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER DİLERİZ.

En Özel Anınızın En Güzel Detayı

0
Tasarım Çeşitliliği
0
Mutlu Müşteriler
0
Kampanyalar

Instagram'da bizi keşfedin

Sosyal Medya Hesalarımızı Takip Etmeyi Unutmayın
This error message is only visible to WordPress admins

Error: Access Token for naturelgelincicegi is not valid or has expired. Feed will not update.

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.

Perakende Satış için
Tel : 0554 568 45 45

Toptan Satış İçin
Tel : 0554 568 45 45

Misafirimiz Olun

Whatsapp'tan Yazın
Minimum 4 characters